16/09/2019

Fizjoterapeta Wrocław

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest znaleźć doświadczonego fizjoterapeutę. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, postanowiliśmy otworzyć gabinet fizjoterapii w Przychodni na Tęczowej. Nasi fizjoterapeuci specjalizuję się w wielu rodzajach fizjoterapii, m.in.: fizjoterapii neurologicznej, dzieci i młodzieży, fizjoterapii po zabiegach i wiele innych. Jeśli szukasz skutecznego i doświadczonego fizjoterapety we Wrocławiu, to zapraszamy do Nas!

W Przychodni na Tęczowej znajdziesz najlepszych fizjoterapeutów z Wrocławia, którzy posiadają duże doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia i kursy pozwalające na wykonywania zabiegów. Nasz fizjoterapeuta dobierze odpowiednią terapię oraz plan, który będzie dopasowany pod Twoją chorobę. Dzięki temu zabiegi fizjoterapii będą przynosiły pozytywne efekty,

Dobry fizjoterapeuta we Wrocławiu

Jeśli szukasz skutecznego fizjoterapeuty, wystarczy umówić się na wizytę w Przychodni na Tęczowej. Pani mgr Katarzyna Gieroń polecana jest przez wielu pacjentów, dzięki dużemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy potrafi postawić trafną diagnozę oraz dobrać odpowiednią ścieżkę leczenia.

Gabinet fizjoterapii Wrocław – oferta

W ofercie naszego gabinetu fizjoterapii znajdziesz m.in.:

  • Terapię manualną,
  • Zabiegi masaży,
  • Ćwiczenia fizjoterapeutyczne,
  • Terapię wad postawy,
  • Fizjoterapię sportowców,
  • Fizjoterapię neurologiczną.

Jeśli szukasz doświadczonego fizjoterapeuty we Wrocławiu, zapraszamy serdecznie do umówienia się na wizytę w Przychodni na Tęczowej. Decydując się na skorzystanie z usług naszego gabinetu fizjoterapii, masz pewność, że terapia będzie przeprowadzona w sposób rzetelny i profesjonalny.

W Przychodni na Tęczowej w Poradni Fizjoterapeutycznej przyjmuje: mgr Katarzyna Gieroń